Sektöründe 15 yıllık deneyimiyle hizmet sunan Egemef Sigorta, uzman kadrosu ve profesyonel çalışanları ile sizlere kaliteli bir hizmet vermektedir.

İletişim

+90 505 922 98 45

05536809191

İhsaniye Mah. Tuna Cd. No: 131/A Nilüfer/BURSA

info@egemefsigorta.com.tr

Hizmetlerimiz

Konut sigortası, evinizi ve eşyalarınızı yangın, hırsızlık, deprem, sel gibi pek çok riske karşı koruma altına alan bir sigorta türüdür. Konut sigortası zorunlu deprem sigortasından farklı olarak sadece Doğal Afet Sigortaları Kurumu (DASK) tarafından belirlenen limitlerle değil çok daha geniş bir yelpazede evinize ve eşyalarınıza koruma sağlar.

Konut sigortası ana teminatları yangın, sel, yıldırım ve deprem nedenlerinden dolayı meydana gelen hasarlara ilişkin olup tek poliçe ile size sunulur. Konut Sigortası kapsamında konutta meydana gelen hasar sonucu oluşan tesisat ve elektrik sorunlarının tamiratı, doktor veya ambulans gönderilmesi, otel hizmeti, konutun fatura ödemelerine destek gibi herhangi bir ilave ücret ödemeden size sunulan hizmetlerden faydalanırsınız.
Konut paket sigortası oldukça geniş kapsamlı bir ev sigortası olup birbirinden farklı avantaj ve hizmetleri size özel olarak sunar. Evinizin başına gelebilecek istenmeyen durumlara karşı size maddi anlamda destek sağlar.
 
Konut sigortası ile teminat altına alınan kıymetler:
  • Bina
  • Ev eşyası
  • Değerli eşya
  • Misafir eşyası
  • Nakit para ve kıymetli evraklar
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Şimdi Bizlerle İletişime Geçin