Sektöründe 15 yıllık deneyimiyle hizmet sunan Egemef Sigorta, uzman kadrosu ve profesyonel çalışanları ile sizlere kaliteli bir hizmet vermektedir.

İletişim

+90 505 922 98 45

05536809191

İhsaniye Mah. Tuna Cd. No: 131/A Nilüfer/BURSA

info@egemefsigorta.com.tr

Hizmetlerimiz

Seyahat sigortası hem yurt içi hem yurt dışı seyahatlerinde karşılaşılabilen hastalık, kaza, valiz kaybı gibi riskleri güvence altına alan bir sigorta çeşididir. Yani seyahate çıktığınızda hem sağlığınızı hem de beklenmeyen olumsuz durumlara karşı bütçenizi koruma altına alır. Seyahat sigortası aynı zamanda seyahat sağlık sigortası olarak da adlandırılır. Seyahat sağlık tanımlaması sağlık ile ilgili teminatları içermesinin yanı sıra bagajın kaybolması ya da seyahatin iptal edilmesi gibi durumlarda maddi kayıpları da kapsar. Bu anlamda seyahat sağlık sigortası şeklinde olan ürünlerde de birçok ek teminat ve asistans hizmetle seyahatiniz güvence altına alınır.

Seyahat sigortası esas olarak ikiye ayrılır; yurt içi ve yurt dışı seyahat sigortaları. Teminatları benzer olsa da farklı kapsamları içerirler. Seyahat sigortası satın alırken poliçenizin başlangıç ve bitiş tarihlerine, seyahat edecek kişi sayısına, ziyaret edeceğiniz ülkenin varsa vize şartlarına uygunluğuna dikkat etmeniz çok önemlidir.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Şimdi Bizlerle İletişime Geçin