Sektöründe 15 yıllık deneyimiyle hizmet sunan Egemef Sigorta, uzman kadrosu ve profesyonel çalışanları ile sizlere kaliteli bir hizmet vermektedir.

İletişim

+90 505 922 98 45

05536809191

İhsaniye Mah. Tuna Cd. No: 131/A Nilüfer/BURSA

info@egemefsigorta.com.tr

Hizmetlerimiz

Ferdi kaza sigortası, kişinin tercihi ile kendini ve yakınlarını beklenmedik bir kaza karşısında teminatlar ile koruma altına almak için yaptırdığı bir sigorta çeşididir. Ferdi kaza sigortası zorunlu değildir. Ancak seyahat acenteleri seyahat turları kapsamında yolcuların her biri için ferdi kaza sigortası poliçesi yaptırmak zorundadır. Bu kural, Türkiye Sigortalar Birliği (TSB) tarafından zorunlu tutulmuştur.

Ferdi sigorta nedir sorusunu daha detaylı açıklayacak olursak; beklenmedik bir kaza sonunda kişinin ve ailesinin yaşacağı maddi sorunları en aza indirme, onları güvence altına alma, kalıcı sakatlanma durumunda sağlık giderlerini karşılama, ölüm gibi bir durumda aile bireylerine teminat sunma amaçlarına olduğunu ifade edebiliriz. Tercihen yapılan bir sigorta çeşidi olduğundan poliçesine ek teminat konuları eklenebilir. Siz de yaşam kaybı ve kalıcı sakatlık teminatlarının yanı sıra kaza sonucu oluşan bütün masraflara karşı ferdi kaza sigortası yaptırabilir ve poliçe kapsamında kaza durumunu karşılayabilirsiniz.

 Günlük hayatta gerçekleşmesi muhtemel riskler göz ardı edilir. İş kazası, trafik kazası gibi olaylar sonucunda her yıl on binlerce kişi hayatını kaybetmekte veya sakat kalmaktadır. Ferdi kaza sigortası, hayatın kötü sürprizlerine karşı hem sizi hem de ailenizi korur. Ana teminatları sayesinde vefat ve sürekli sakatlık durumlarında hayatınıza devam etmenizi sağlayabilecek maddi güvence sağlar. Siz de ferdi kaza sigortası sayesinde küçük bütçeler harcayarak hayatınızı güvence altına alabilirsiniz.

  • Ferdi kaza sigortası ürününün en temel amacı, hayatın karşınıza çıkarabileceği risklere karşı maddi ve manevi anlamda sizi korumaktır. Ferdi kaza sigortası, kaza sonucu oluşabilecek risklere riskleri güvence altına alırken aynı zamanda da sizi korur.
  • İradeniz dışında gerçekleşen kaza ve yaralanmalarda, devamlı sakatlık ve vefat teminatı sunarak güvence sağlar.
  • Ferdi kaza sigortası sayesinde olası bir kazada meydana gelebilecek sakatlık durumunda poliçede yer alan teminat ve limitler doğrultusunda tazminat ödemesi alabilir, maddi-manevi endişelerinizi büyük oranda azaltabilirsin.
  • Kaza sonrası vefat etmeniz durumunda sigorta poliçesi kapsamında yakınlarınıza ödeme yapılır bu sayede maddi anlamda rahat etmelerini sağlar.
  • Ödemeniz gereken primler uygun koşullarda hesaplandığı için ferdi kaza sigortasında vergi indiriminden yararlanabilirsiniz.
  • Kaza durumunda hastane ve tedavi masraflarınızı güvence altına alabilirsiniz.
    Ferdi kaza sigortaları genelde 1 yıllık olarak yapılır ancak dilerseniz bu süreyi kısaltabilirsiniz.
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Şimdi Bizlerle İletişime Geçin